Երթուղու քարտեզը`
Շրջագայության արժեքը` 295 USD
Շրջագայության տևողությունը` 4 օր
Շրջագայության տեսակը` Հայաստան
Շրջագայության երթուղին` Երևան – Գառնի – Գեղարդ – Սևան – Երևան – Խոր Վիրապ – Նորավանք – Երևան – Էջմիածին – Զվարթնոց
ՊԱՏՎԻՐԵԼ ՇՐՋԱԳԱՅՈՒԹՅՈՒՆԸ
1-ին օր
Երևան Հանրապետության հրապարակ Մատենադարան Ծիծեռնակաբերդ Կասկադ
2-րդ օր
Գառնի Գեղարդ Գեղարդ Սևանավանք Սևանա լիճ
3-րդ օր
Խոր Վիրապ Խոր Վիրապ Խոր Վիրապ Նորավանք Նորավանք
4-րդ օր