Երթուղու քարտեզը`
Շրջագայության արժեքը` 595 USD
Շրջագայության տեւողությունը` 7 օր
Շրջագայության տեսակը` Հայաստան
Շրջագայության երթուղին`
Երևան – Էջմիածին – Զվարթնոց – Գառնի – Գեղարդ – Երևան – Խոր Վիրապ – Նորավանք – Տաթև – Գորիս – Սևան – Դիլիջան – Հաղպատ – Սանահին – Գյումրի
ՊԱՏՎԻՐԵԼ ՇՐՋԱԳԱՅՈՒԹՅՈՒՆԸ
1-ին օր
Երեւան Մատենադարան Հանրապետության հրապարակ Կասկադ Ծիծեռնակաբերդ
2-րդ օր
Էջմիածնի Մայր Տաճար Զվարթնոց Գառնի Գեղարդ Գեղարդ
3-րդ օր
Խոր Վիրապ Խոր Վիրապ Նորավանք Տաթև Տաթև
4-րդ օր
Սևանա լիճ Սևանավանք Հաղարծին Գոշավանք Դիլիջան
5-րդ օր
Յելլ Էքսթրիմ Պարկ Ապագա Ռեզորթ Ապագա Ռեզորթ Ապագա Ռեզորթ Ապագա Ռեզորթ Ապագա Ռեզորթ
6-րդ օր
Հաղպատի վանք Հաղպատի վանք Սանահին Գյումրի Գյումրի
7-րդ օր