Շրջագայության արժեքը` 395 USD
Շրջագայության տևողությունը` 5 օր
Շրջագայության տեսակը` Հայաստան
Շրջագայության երթուղին`
Երևան – Գառնի – Գեղարդ – Զվարթնոց – Էջմիածին – Երևան – Խոր Վիրապ – Նորավանք – Տաթև – Գորիս – Սևան – Դիլիջան
ՊԱՏՎԻՐԵԼ ՇՐՋԱԳԱՅՈՒԹՅՈՒՆԸ
1-ին օր
Երևան Մատենադարան Հանրապետության հրապարակ Երևան Կասկադ
2-րդ օր
Գառնի Գեղարդ Գեղարդ Էջմիածնի Մայր Տաճար Զվարթնոց
3-րդ օր
Խոր Վիրապ Խոր Վիրապ Նորավանք Տաթև Տաթև
4-րդ օր
Սևանավանք Սևանա լիճ Հաղարծին Գոշավանք Դիլիջան
5-րդ օր